Bizi Tanıyın

Bizi Tanıyın

Üsküdar Emlak markası Etkin Patent tarafından kurulmuş olup, konut alım-satım-kiralanması, satış ve pazarlama danışmanlığı ve arazi geliştirme konularında Üsküdar il ve/veya ilçelerinde amatör ruhunu kaybetmemiş profesyonel ekibiyle hizmet vermektedir.

Her türlü mülk alım-satım veya kiralamanızda Üsküdar Emlak Portalını, kaliteli ve çabuk çözüme ulaşan servisimizle gayrimenkul aramayı yorucu bir iş olmaktan çıkarıp eğlenceli hale getiriyoruz. Azla yetinmek istemiyorsanız, sonuç odaklı portalımız ile gayrimenkul ihtiyaçlarınız için sizleri bekliyor. 

BİZ KİMİZ?

Üsküdar Emlak Portalı, ETKİN PATENT (link) tarafından Gayrimenkul sektörü için geliştirilen yenilikçi projelerinden birisidir. Projenin tüm detaylarını şimdilik açıklamıyoruz. Geliştirilen asıl yazılım ve uygulamaların yayınlanmasından sonra detayları açıklayacağız.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

Bilindiği gibi mevcut emlak portalları tüm il ve ilçelerdeki ilanları topluca yayınlanmaktadır. Bu durum, kullancıların istediği ilanlara erişini güçleştirdiği gibi, çok daha fazla zaman harcamasına sebep olmaktadır. Dahası ilanları yayınlan emlak ofislerinin marka bilinirliği oldukça zayıflamaktadır.

Sponsor